+383 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

RROZGA - Bindii / Caltrop - Tribulus terrestris - Net 100 gr

4.50 €

DOBITË: Rrit rezistencën e trupit. Hap damarët e zemrës. Ul nivelin e kolesterolit të keq (LDL). Normalizon tensionin e lartë të gjakut. Afrodiziak (rrit fuqinë seksuale). Tek gratë përdoret kundër problemeve të vezoreve. Tek burrat zvogëlon simptomat e andropauzës. Rrit, stabilizon dhe mbron nivelin normal të testesteronit. Rrit numrin, sasinë dhe lëvizshmërin e spermës. Diuretik (nxit urinimin). Fut në punë veshkat dhe largon gurët. Largon gazet e stomakut dhe zorrëve. Ndërpret diarrenë. Përdoret kundër artritit. PËRGATITJA DHE PËRDORIMI: 1 lugë e mesme(reqeli) jo e mbushur plotë, hidhet në 1 gotë 200-250 ml ujë të sapovluar, qëndron 10 minuta pastaj kullohet dhe pihet. Pihen 2 gota në ditë para buke. KUNDËREFEKTET: Gratë shtatzëna dhe me foshnje në gji nuk duhet ta përdorin. Ka veti të forta për ta ulur tensionin, të sëmurët me tension të ulët (hipotensioni) nuk duhet ta përdorin.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

SHURUP MANI I ZI - KARADUT ŞURUB - Net 50 gr

4.50 €

Colorlib Template

NEKTAR ÇIÇIBANOZI - Carob Extract - NET 640 GR

9.00 €

Colorlib Template

TIZERO ÇAJ ÇAJ KUNDËR DIABETIT (20 filtera) NET 57 gr

4.50 €

Colorlib Template

LLAMBA NGA KRIPA E HIMALAJEVE - 6-7 kg

25.00 €

Colorlib Template

PEKMEZ ÇIÇIBANOZI - TAÇ - Pa konzervanse, sheqer shtesë, lëndë kimike apo ngjyrë artificiale.– NET 800 GR

7.00 €

Colorlib Template

ZANÇAY ÇAJ KUNDËR STRESIT DHE DEPRESIONIT (20 filtera) NET 51 gr

4.50 €

Colorlib Template

UJË ZHUMBRICE - (thymus sp.) - Net 1 Lt

6.50 €

Colorlib Template

VAJ I SPECIT TË DJEGËS - Chili Pepper oil

4.80 €

Colorlib Template

VAJ ANASONI - Anise Oil - Net 20 ml

6.50 €

Colorlib Template

VAJ ARRE - Walnut Oil - Net 50 ml

4.50 €

Colorlib Template

VAJ ARGANI - Argan oil - Net 20 ml

10.00 €

Colorlib Template

VAJ BAJAMEJE E ËMBËL - Sweet Almond oil - Net 50 ml

4.50 €