+383 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

AKZER Form Mix - PËRZIERJE BIMORE ME THARTIRË SHEGE - Net 400 gr - PËRDORET KRYESISHT PËR DOBËSIM

13.00 €

PËRMBAJTJA: Sena, Anason, Trëndafil i egër, Maraq, Hithër, Bar pezmi, Bar blete, Kamomil, Shqopë, Thartirë shege. DOBITË: Përmirëson punën e organeve të sistemit të tretjes dhe kështu lehtëson tretjen. Shpejton proceset e metabolizmit. Djeg yndyrat e tepërta dhe i largon ato nga trupi nëpërmjet jashtëqitjes. Largon gazrat nga stomaku dhe parandalon fryerjen e barkut. Ul oreksin, jep ndjesi të ngopjes. Eliminon substancat toksike nga trupi. Ka veti diuretike. Pra, ky produkt ndihmon për të humbur peshë në mënyrë të shëndetshme dhe graduale. PËRDORIMI: Në mëngjes, mesditë dhe në mbrëmje, së paku 20 minuta para ngrënies, merret nga një lugë e mesme (lugë sheqeri). Nuk duhet të përdoret më shumë se 3 lugë në ditë. SHËNIM: Para çdo përdorimi pasta duhet të përzihet. Produkti ruhet në temperaturë të dhomës (jo në frigorifer). KUJDES: Përdorimi i këtij produkti nuk rekomandohet për gratë shtatzëna, për gratë me fëmijë në gji dhe për personat të sëmurë nga koliti.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

SHURUP MANI I ZI - KARADUT ŞURUB - Net 50 gr

4.50 €

Colorlib Template

NEKTAR ÇIÇIBANOZI - Carob Extract - NET 640 GR

9.00 €

Colorlib Template

TIZERO ÇAJ ÇAJ KUNDËR DIABETIT (20 filtera) NET 57 gr

4.50 €

Colorlib Template

LLAMBA NGA KRIPA E HIMALAJEVE - 6-7 kg

25.00 €

Colorlib Template

PEKMEZ ÇIÇIBANOZI - TAÇ - Pa konzervanse, sheqer shtesë, lëndë kimike apo ngjyrë artificiale.– NET 800 GR

7.00 €

Colorlib Template

ZANÇAY ÇAJ KUNDËR STRESIT DHE DEPRESIONIT (20 filtera) NET 51 gr

4.50 €

Colorlib Template

UJË ZHUMBRICE - (thymus sp.) - Net 1 Lt

6.50 €

Colorlib Template

VAJ I SPECIT TË DJEGËS - Chili Pepper oil

4.80 €

Colorlib Template

VAJ ANASONI - Anise Oil - Net 20 ml

6.50 €

Colorlib Template

VAJ ARRE - Walnut Oil - Net 50 ml

4.50 €

Colorlib Template

VAJ ARGANI - Argan oil - Net 20 ml

10.00 €

Colorlib Template

VAJ BAJAMEJE E ËMBËL - Sweet Almond oil - Net 50 ml

4.50 €