+383 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

HAFİZE SULTAN – PËRZIERJE BIMORE ME MJALTË - Net 400 gr - SËMUNDJET E GRAVE

10.00 €

PËRMBAJTJA: Livanda, Rozmarina, Manxurana, Gjethedelli, Hithër, Mendra e butë, Trumza, Sherbelë, Anason, Xhenxhefil, Koriandër, Netulla, Selino, Bar dhëmbi, Plenra, Maraq, Jamball, Bar pezmi, Kamomil, Valerianë, Këputja e arave, Trëndafil i egër, Fara e zezë, Shtrapër, Bar blete, Engjëllishte, Qimnon, Rrëshirë Temjani, Aromë Portokalli dhe Mjaltë. EFEKTET SHËRUESE – DOBITË: Problemet e menopauzës. Pakënaqësi seksuale. Problemet menstruale. Dhembjet ekstreme në ditët gjatë ciklit menstrual. E dobishme në trajtimin e infertilitetit. Të çarat e vezoreve. I jep forcë trupit dhe e freskon zemrën. Normalizon gjendjen e grave të ftohura seksualisht. Rrit prodhimin e qumështit tek gjidhënëset. Parandalon erën e keqe të gojës dhe djersës. Zbutë nervat dhe lehtëson tretjen. E dobishme edhe ndaj dhembjeve të reumatizmit dhe belit. Largon gazet e zorrëve karminative. PËRDORIMI: Gjatë ditës merren 3-4 lugë të mesme(reqeli) para ose pas buke. Mund të lyhet mbi cope buke ose përzihet në 1 gotë me qumësht dhe pihet.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

SHURUP MANI I ZI - KARADUT ŞURUB - Net 50 gr

4.50 €

Colorlib Template

NEKTAR ÇIÇIBANOZI - Carob Extract - NET 640 GR

9.00 €

Colorlib Template

TIZERO ÇAJ ÇAJ KUNDËR DIABETIT (20 filtera) NET 57 gr

4.50 €

Colorlib Template

LLAMBA NGA KRIPA E HIMALAJEVE - 6-7 kg

25.00 €

Colorlib Template

PEKMEZ ÇIÇIBANOZI - TAÇ - Pa konzervanse, sheqer shtesë, lëndë kimike apo ngjyrë artificiale.– NET 800 GR

7.00 €

Colorlib Template

ZANÇAY ÇAJ KUNDËR STRESIT DHE DEPRESIONIT (20 filtera) NET 51 gr

4.50 €

Colorlib Template

UJË ZHUMBRICE - (thymus sp.) - Net 1 Lt

6.50 €

Colorlib Template

VAJ I SPECIT TË DJEGËS - Chili Pepper oil

4.80 €

Colorlib Template

VAJ ANASONI - Anise Oil - Net 20 ml

6.50 €

Colorlib Template

VAJ ARRE - Walnut Oil - Net 50 ml

4.50 €

Colorlib Template

VAJ ARGANI - Argan oil - Net 20 ml

10.00 €

Colorlib Template

VAJ BAJAMEJE E ËMBËL - Sweet Almond oil - Net 50 ml

4.50 €