+383 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

Akzer - Ginseng / Qumësht Blete amë / Polen / Mjaltë - Net 210 gr

25.00 €

PËRMBAJTJA: • Ginseng 5 gr, Qumësht Blete amë 5 gr, Polen 20 gr, Mjaltë 180 gr. EFEKTET SHËRUESE – DOBITË: • Forcon imunitetin. Rregullon qarkullimin e gjakut. Është një suplement i fuqishëm dhe një tonik për trupin e njeriut. Rregullon dhe balancon hormonet. Rrit nivelin e testosteronit. Është antioksidant, rrit numrin e qelizave të shëndetshme të trupit. Mbështet punën e gjëndrave me sekrecioneve të brendshme dhe për këtë arsye është shumë efektiv në trajtimin e sëmundjeve të lidhura me stresin mendor dhe fizik. Forcon kujtesën, sistemin nervor dhe punën e zemrës. Rrit fuqinë natyrale seksuale. Pastron mëlçinë nga toksinat biologjike. Rrit shkallën e energjisë dhe performancës fizike. Disa studime kanë treguar se ginsengu pengon zhvillimin e tumoreve. Gjithashtu ai redukton edhe efektet anësore të kimio dhe radioterapisë. Nëse në përditshmërinë tuaj ballafaqoheni me situata të tendosura, lodhje, ankthe të shpeshta ose kushte të pakëndshme jetese, ky produkt ju ndihmon për t’ia dalë mbanë duke forcuar sistemin nervor dhe duke rritur qëndrueshmërinë e organizmit. Rregullon funksionin e metabolizmit. Hap rrugët e frymëmarrjes. Ka efekte shëruese të bronkitit, astmës dhe kollës. I dobishëm të përdoret kundër sëmundjeve si anemisa, kanceri, verdhëza, matufosja e hershme, kolesteroli, sëmundjet e prostatës dhe mëlçisë. Shëron problemet para dhe gjatë periudhës menstruale. . PËRDORIMI: • Merret nga 1 lugë e vogël (lugë e drurit ose plastikës) në mëngjes, drek dhe mbrëmje 15-20 minuta para bukës. KUSHTET E RUAJTJES: • Të ruhet në vende të thata pa u ekspozuar diellit. Të mbahet në temperaturë nën +5 grad celsius.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

SHURUP MANI I ZI - KARADUT ŞURUB - Net 50 gr

4.50 €

Colorlib Template

NEKTAR ÇIÇIBANOZI - Carob Extract - NET 640 GR

9.00 €

Colorlib Template

TIZERO ÇAJ ÇAJ KUNDËR DIABETIT (20 filtera) NET 57 gr

4.50 €

Colorlib Template

LLAMBA NGA KRIPA E HIMALAJEVE - 6-7 kg

25.00 €

Colorlib Template

PEKMEZ ÇIÇIBANOZI - TAÇ - Pa konzervanse, sheqer shtesë, lëndë kimike apo ngjyrë artificiale.– NET 800 GR

7.00 €

Colorlib Template

ZANÇAY ÇAJ KUNDËR STRESIT DHE DEPRESIONIT (20 filtera) NET 51 gr

4.50 €

Colorlib Template

UJË ZHUMBRICE - (thymus sp.) - Net 1 Lt

6.50 €

Colorlib Template

VAJ I SPECIT TË DJEGËS - Chili Pepper oil

4.80 €

Colorlib Template

VAJ ANASONI - Anise Oil - Net 20 ml

6.50 €

Colorlib Template

VAJ ARRE - Walnut Oil - Net 50 ml

4.50 €

Colorlib Template

VAJ ARGANI - Argan oil - Net 20 ml

10.00 €

Colorlib Template

VAJ BAJAMEJE E ËMBËL - Sweet Almond oil - Net 50 ml

4.50 €