+383 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

THANA fryti - Cornelian cherry - Cornus mas - Net 100 gr

1.50 €

• DOBITË: • Antioksidant, antikancerogjen. Oral • Parandalon gazrat. Oral • Mundëson mpiksjen e gjakun. Oral • Forcon trupin. Oral • Forcon dhëmbët dhe eshtrat (kockat). Oral • Imuniteti. Oral • Pagjumësia (insomnia). Oral • Ngadalëson procesin e mplakjes (anti-aging). Oral • Sëmundjet kariovaskulare. Oral • Parandalon infeksionet. Oral • Redukton alergjitë. Oral • Infeksionet e kanaleve urinare. Oral • E. coli bakteria. Oral • Varrat e gojës, infeksionet e fytit dhe gojës. Gargarë • Varrat e zorrëve. Oral • Infeksionet e stomakut dhe zorrëve. Oral • Kapsllëku. Oral • Lëvorja e drurit të thanave nërpret diarren. Oral • Ul temperaturën sidomos gjatë menopauzës. Oral • Parandalon gurët në veshka. Oral • KUNDËREFEKTET: Personat që përdorin pilula për hollimin e gjakut nuk duhet ta përdorin. Të sëmurët me diabet të rëndë dhe kapsllëk kronik duhet ta përdorin me kujdes.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

SHURUP MANI I ZI - KARADUT ŞURUB - Net 50 gr

4.50 €

Colorlib Template

NEKTAR ÇIÇIBANOZI - Carob Extract - NET 640 GR

9.00 €

Colorlib Template

TIZERO ÇAJ ÇAJ KUNDËR DIABETIT (20 filtera) NET 57 gr

4.50 €

Colorlib Template

LLAMBA NGA KRIPA E HIMALAJEVE - 6-7 kg

25.00 €

Colorlib Template

PEKMEZ ÇIÇIBANOZI - TAÇ - Pa konzervanse, sheqer shtesë, lëndë kimike apo ngjyrë artificiale.– NET 800 GR

7.00 €

Colorlib Template

ZANÇAY ÇAJ KUNDËR STRESIT DHE DEPRESIONIT (20 filtera) NET 51 gr

4.50 €

Colorlib Template

UJË ZHUMBRICE - (thymus sp.) - Net 1 Lt

6.50 €

Colorlib Template

VAJ I SPECIT TË DJEGËS - Chili Pepper oil

4.80 €

Colorlib Template

VAJ ANASONI - Anise Oil - Net 20 ml

6.50 €

Colorlib Template

VAJ ARRE - Walnut Oil - Net 50 ml

4.50 €

Colorlib Template

VAJ ARGANI - Argan oil - Net 20 ml

10.00 €

Colorlib Template

VAJ BAJAMEJE E ËMBËL - Sweet Almond oil - Net 50 ml

4.50 €