+383 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

UJI I LIVANDËS FRËNGE - (lavandula stoechas) - Net 1 Lt

12.00 €

EFEKTET SHËRUESE – DOBITË: Është antiseptik i fortë, prandaj vret (mbyt) mikrobet. Parandalon rritjen e qelizave kancerogjene. Rregullon qarkullimin e gjakut. Redukton kolesterolin e keq (LDL). Është shumë i dobishëm në trajtimin e sëmundjeve të zemrës. Forcon kujtesën dhe muskulin e zemrës. Hap damarët e zemrës dhe parandalon kalcifikimin (ngurtësimin) e tyre. Nxjerr këlbazën. Ndalon dhimbjet. Shëron plagët e brendshëm. Ka efekte pozitive kundër neurozave, pagjumësisë, stresit dhe dhimbjeve të kokës në baza nervore. Përdoret kundër acarimit të bajameve dhe kundër infeksioneve të traktit urinar (me rezultate shumë pozitive). Përdoret në shërimin e hipertensionit, migrenës, epilepsisë si dhe në shërimin e sëmundjes Alzheimer (sëmudja e trurit). Ndihmon në eliminimin e rërës nga veshkat dhe nga fshikëza urinare. PËRDORIMI: ¼ e një gote çaji mbushet me ujë livande frënge, pjesës së mbetur (¾) i shtohet ujë i pijshëm ose lëng frutash dhe pihet. Pihen 3 gota çaji në ditë. SHËNIM: Produkti duhet të ruhet në temperaturë të dhomës dhe pa u ekspozuar diellit. Për të përfituar nga dobitë e produktit duhet të përdoret rregullisht së paku një muaj rresht. KUJDES: Përdorimi i tepruar nuk rekomandohet.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

SHURUP MANI I ZI - KARADUT ŞURUB - Net 50 gr

4.50 €

Colorlib Template

NEKTAR ÇIÇIBANOZI - Carob Extract - NET 640 GR

9.00 €

Colorlib Template

TIZERO ÇAJ ÇAJ KUNDËR DIABETIT (20 filtera) NET 57 gr

4.50 €

Colorlib Template

LLAMBA NGA KRIPA E HIMALAJEVE - 6-7 kg

25.00 €

Colorlib Template

PEKMEZ ÇIÇIBANOZI - TAÇ - Pa konzervanse, sheqer shtesë, lëndë kimike apo ngjyrë artificiale.– NET 800 GR

7.00 €

Colorlib Template

ZANÇAY ÇAJ KUNDËR STRESIT DHE DEPRESIONIT (20 filtera) NET 51 gr

4.50 €

Colorlib Template

UJË ZHUMBRICE - (thymus sp.) - Net 1 Lt

6.50 €

Colorlib Template

VAJ I SPECIT TË DJEGËS - Chili Pepper oil

4.80 €

Colorlib Template

VAJ ANASONI - Anise Oil - Net 20 ml

6.50 €

Colorlib Template

VAJ ARRE - Walnut Oil - Net 50 ml

4.50 €

Colorlib Template

VAJ ARGANI - Argan oil - Net 20 ml

10.00 €

Colorlib Template

VAJ BAJAMEJE E ËMBËL - Sweet Almond oil - Net 50 ml

4.50 €