+383 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

TIHAKS mini - ÇAJ KUNDËR KAPSLLËKUT PËR FËMIJË - Net 20 gr - 20 qeska

4.50 €

PËRMBAJTJA: Maraq, Xhenxhefil, Sherbelë, Koriandri, Gjethedelli, Kamomili. DOBITË: Kuron kapsllëkun tek fëmijët. Lehtëson tretjen. Zbut zorrët. Parandalon grumbullimin e gazrave në zorrët. PËRDORIMI: Në një gotë të mbushur me ujë të vluar (150-200ml) zhytet një qeskë (filter), lihet të qëndrojë 5-10 minuta, kullohet dhe pihet. Mund të pihen deri 1-2 gota në ditë, jo më tepër. Sipas dëshirës, çaji mund të ëmbëlsohet duke shtuar pak sheqer, mjaltë ose duke shtrydhur një copë limon. KUJDES: Përdorimi i këtij produkti nuk rekomandohet për gratë shtatzëna dhe për foshnjat nën moshën 1 vjeqare.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

SHURUP MANI I ZI - KARADUT ŞURUB - Net 50 gr

4.50 €

Colorlib Template

NEKTAR ÇIÇIBANOZI - Carob Extract - NET 640 GR

9.00 €

Colorlib Template

TIZERO ÇAJ ÇAJ KUNDËR DIABETIT (20 filtera) NET 57 gr

4.50 €

Colorlib Template

LLAMBA NGA KRIPA E HIMALAJEVE - 6-7 kg

25.00 €

Colorlib Template

PEKMEZ ÇIÇIBANOZI - TAÇ - Pa konzervanse, sheqer shtesë, lëndë kimike apo ngjyrë artificiale.– NET 800 GR

7.00 €

Colorlib Template

ZANÇAY ÇAJ KUNDËR STRESIT DHE DEPRESIONIT (20 filtera) NET 51 gr

4.50 €

Colorlib Template

UJË ZHUMBRICE - (thymus sp.) - Net 1 Lt

6.50 €

Colorlib Template

VAJ I SPECIT TË DJEGËS - Chili Pepper oil

4.80 €

Colorlib Template

VAJ ANASONI - Anise Oil - Net 20 ml

6.50 €

Colorlib Template

VAJ ARRE - Walnut Oil - Net 50 ml

4.50 €

Colorlib Template

VAJ ARGANI - Argan oil - Net 20 ml

10.00 €

Colorlib Template

VAJ BAJAMEJE E ËMBËL - Sweet Almond oil - Net 50 ml

4.50 €