+383 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

TIHVEPS ÇAJ me arom Kajsie - ÇAJ PËR DOBËSIM - Net 47 gr - 20 qeska

4.50 €

PËRMBAJTJA: Bliri, Hithra, Anasoni, Kaçja, Kamomili, Sinameki, Maraqi, Arom Kajsie. DOBITË: Shpejton proceset e metabolizmit. Djeg yndyrat e tepërta dhe i largon ato nga trupi nëpërmjet jashtëqitjes. Shëron kapsllëkun e lehtë. Nëse përdoret në mënyrë të rregullt dhe sipas rekomandimeve dhjami i depozituar në trup fillon të shkrihet dhe kështu heqja e kilogramëve të tepërta bëhet realitet dhe pa pasoja të dëmshme. PËRDORIMI: Në një gotë të mbushur me ujë të vluar (150-200ml) zhytet një qeskë (filter), lihet të qëndrojë 3-5 minuta, kullohet dhe pihet. Mund të pihen deri 3 gota në ditë, çdo herë para buke. Sipas dëshirës, çaji mund të aromatizohet duke shtuar një lugë mjaltë ose duke shtrydhur një copë limon.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

SHURUP MANI I ZI - KARADUT ŞURUB - Net 50 gr

4.50 €

Colorlib Template

NEKTAR ÇIÇIBANOZI - Carob Extract - NET 640 GR

9.00 €

Colorlib Template

TIZERO ÇAJ ÇAJ KUNDËR DIABETIT (20 filtera) NET 57 gr

4.50 €

Colorlib Template

LLAMBA NGA KRIPA E HIMALAJEVE - 6-7 kg

25.00 €

Colorlib Template

PEKMEZ ÇIÇIBANOZI - TAÇ - Pa konzervanse, sheqer shtesë, lëndë kimike apo ngjyrë artificiale.– NET 800 GR

7.00 €

Colorlib Template

ZANÇAY ÇAJ KUNDËR STRESIT DHE DEPRESIONIT (20 filtera) NET 51 gr

4.50 €

Colorlib Template

UJË ZHUMBRICE - (thymus sp.) - Net 1 Lt

6.50 €

Colorlib Template

VAJ I SPECIT TË DJEGËS - Chili Pepper oil

4.80 €

Colorlib Template

VAJ ANASONI - Anise Oil - Net 20 ml

6.50 €

Colorlib Template

VAJ ARRE - Walnut Oil - Net 50 ml

4.50 €

Colorlib Template

VAJ ARGANI - Argan oil - Net 20 ml

10.00 €

Colorlib Template

VAJ BAJAMEJE E ËMBËL - Sweet Almond oil - Net 50 ml

4.50 €