+386 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

Colorlib Template

MANİSA MESİR MACUNU - PËRZIERJE BIMORE ME MJLATË (Me 41 bimë dhe Erëza mjekuese) - Net 400 gr

11.50 €

Përzierja Mesir ka përmbajtje prej 41 bimësh dhe erëzash mjekuese. PËRMBAJTJA: Kanellë, Piperi zi, Piment, Karafil, Fara e zezë, Farë Sinapi, Anason, Koriandër, Xhenxhefil, Kurkumë, Kokos, Maraqi, Kubeba, Sena, Myrrh, Vanilja, Terminalia citrina, Pipal, Kardamom, Alpinia mjekësore, Safran, Qimnon, Çamçakëz, Pistacia lentiscus, Mjaltë Jamballi, Zulumba, Lëvore Limoni, Lëvore Portokalli, Farë Gjembaçi, Farë Liri, Qiqibanoz, Dru Agari, Hithra, Piperi Bardhë, Farë Rrushi, Marena, Rozmarina, Shqopa, Bar Blete, Terminalia chebula, Hibiskus. EFEKTET SHËRUESE – DOBITË: Ka efekte stimuluese dhe është afrodiziak. Pastron gjakun. I jep freski trupit. Zbut gjoksin, ndihmon në mjekimin e gulçit (vështirësi e mrymëmarrjes). Largon lodhjen fizike dhe psiqike. Hap oreksin. Diuretik (nxit urinimin). Parandalon ftohjen. Largon gazet. Mbron trupin kundër helmeve. Rrit sasin dhe lëvizshmërin e spermës. Përdoret kundër sterilitetit. PËRDORIMI: Gjatë ditës merren 2-3 lugë të mesme (reqeli) para ose pas buke. Mund të lyhet mbi copë buke ose përzihet në 1 gotë me qumësht dhe pihet.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

MANİSA MESİR MACUNU - PËRZIERJE BIMORE ME MJLATË (Me 41 bimë dhe Erëza mjekuese) - Net 400 gr

SmartPoint.Krejt1Ven.UI.Domain.Entities.Products. €