+386 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

Colorlib Template

PROPOLIS me Qumësht Blete Amë - Propolis with Royal Jelly - Net 20 ml

7.50 €

DOBITË: • Rrit imunitetin. Antioksidant. Antikancer. Ndihmon zhvillimin mendor dhe trupor. Rregullon funsionimin e metabolizmit. Shton fuqinë e trupit dhe jep energji. Shton fuqinë e të menduarit dhe parandalon stresin. Ka veti qetësuese mbi sistemin nervor. Forcon kujtesën. Ndihmon për ta forcuar imunitetin pas Kimioterapis dhe Radioterapis. Ndihmon kundër alergjive të ndryshme. Hap oreksin. Zgjeron enët e gjakut. Ndihmon në uljen e kolesterolit dhe triglicerideve. Ndihmon në funksionimin e mëlçisë dhe sëmundjet e saj, si hepatiti, ciroza, yndyrosja, rigjeneron strukturën e mëlçisë. Ka efekt antiinflamator. Pastron organizmin nga toksinat. Rregullon tretjen. Ndihmon funksionimin e veshkave. Ndihmon në formimin (rritjen) e rruazave të kuqe të gjakut, këshillohet në anemi. Ka efekt qetësues dhe çlodhës, ul nivelin e hormoneve të tiroides. Ndihmon zhvillimin dhe rritjen. Ndihmon kundër sëmundjes Alzheimer. Stimulon gjëndrat seksuale, duke rritur nivelin e progesteronit në gjak ndihmon prodhimin e vezoreve, gjatë shtatzënisë. Rrit nivelin e testosteronit në gjak, duke ndihmuar në problemet e potencës mashkullore. Stimulon gjëndrat mbiveshkore. Ndihmon në sëmundje si artriti dhe lodhja kronike. Ul zmadhimin e prostatës, ka të njëjtin efekt edhe në hormonet femërore. Normalizon punën e testikujve. Ndihmon në mikrohemorragji. Në lëkurë, rregullon prodhimin e yndyrës. Përdoret në kozmetikë, sepse ndihmon në pastrimin dhe rigjenerimin e lëkurës. Përdoret si agjent antibakterial dhe antivirusal lokal për probleme të ndryshme të lëkurës.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

PROPOLIS me Qumësht Blete Amë - Propolis with Royal Jelly - Net 20 ml

SmartPoint.Krejt1Ven.UI.Domain.Entities.Products. €