+386 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

Colorlib Template

Ginseng, Qumësht Blete Amë, Polen, Mjaltë - Akzer - Net 210 gr

25.00 €

PËRMBAJTJA: • Ginseng 5 gr, Qumësht Blete Amë 5 gr, Polen 20 gr, Mjaltë 180 gr. - EFEKTET SHËRUESE – DOBITË: • Forcon imunitetin. Rregullon qarkullimin e gjakut. Është një suplement i fuqishëm dhe një tonik për trupin e njeriut. Rregullon dhe balancon hormonet. Është antioksidant, rrit numrin e qelizave të shëndetshme. Mbështet punën e gjëndrave me sekrecion të brendshëm dhe për këtë arsye është shumë efektiv në trajtimin e sëmundjeve të lidhura me stresin mendor dhe fizik. Forcon kujtesën, sistemin nervor dhe punën e zemrës. Rrit fuqinë natyrale seksuale. Pastron mëlçinë nga toksinat biologjike. Rrit shkallën e energjisë dhe performancës fizike. Disa studime kanë treguar se ginsengu pengon zhvillimin e tumoreve. Gjithashtu ai redukton edhe efektet anësore të kimio-radioterapisë. Nëse në përditshmërinë tuaj ballafaqoheni me situata të tendosura, lodhje, ankthe të shpeshta ose kushte të pakëndshme jetese, ky produkt ju ndihmon për t’ia dalë mbanë duke forcuar sistemin nervor dhe duke rritur qëndrueshmërinë e organizmit. Rregullon funksionin e metabolizmit. Hap rrugët e frymëmarrjes. Ka efekte shëruese të bronkitit, astmës dhe kollës. I dobishëm të përdoret kundër sëmundjeve si anemia, kanceri, verdhëza, matufosja e hershme, kolesteroli, sëmundjet e prostatës dhe mëlçisë. Shëron problemet para dhe gjatë periudhës menstruale. . PËRDORIMI: • Merret nga 1 lugë e vogël (lugë e drurit ose olastikës) në mëngjes, drek dhe mbrëmje 15-20 minuta para bukës. KUSHTET E RUAJTJES: • Të ruhet në vende të thata pa u ekspozuar diellit. Të mbahet në temperaturë nën +5 grad celsius.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

Ginseng, Qumësht Blete Amë, Polen, Mjaltë - Akzer - Net 210 gr

SmartPoint.Krejt1Ven.UI.Domain.Entities.Products. €