+386 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

Colorlib Template

Akzer - FORM MIX ÇAJ “9 BIMË” - ÇAJ PËR DOBËSIM - Net 60 filtera

9.90 €

PËRMBAJTJA: Mate, Shqopa, Rozmarina, Çaj i gjelbër, Lisna, Drunakuqi, Cinnema, Rrozga, Gjethedelli. Shtesë: L-Karnitin 0.4%. EFEKTET SHËRUESE – DOBITË: Përmirëson funksionet e organeve të sistemit të tretjes dhe kështu lehtëson tretjen. Shpejton proceset e metabolizmit. Djeg yndyrat e tepërta dhe i largon ato nga trupi nëpërmjet jashtëqitjes. Largon gazrat nga stomaku dhe parandalon fryerjen e barkut. Ul oreksin, jep ndjesi të ngopjes. Eliminon substancat toksike nga trupi.Nëse përdoret në mënyrë të rregullt dhe sipas rekomandimeve dhjami i depozituar në trup fillon të shkrihet dhe kështu heqja e kilogramëve të tepërta bëhet realitet dhe pa pasoja të dëmshme. PËRDORIMI: Në një gotë të mbushur me ujë të vluar (150-200ml) zhytet një qeskë (filter), lihet të qëndrojë 3-5 minuta, kullohet dhe pihet. Mund të pihen deri 3 gota në ditë,çdo herë para buke. Sipas dëshirës, çaji mund të aromatizohet duke shtuar një lugë mjaltë ose duke shtrydhur një copë limon.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

Akzer - FORM MIX ÇAJ “9 BIMË” - ÇAJ PËR DOBËSIM - Net 60 filtera

SmartPoint.Krejt1Ven.UI.Domain.Entities.Products. €