+386 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

Colorlib Template

THEMRA - EPIMEDIUM - Pasta e kombinuar me Mjaltë - Net 240 gr

10.00 €

PËRMBAJTJA: • Epimedium - 0,79% , Tërshërë, Xhenxhefil, Alpinia mjekësore, Lepidium sativum, Ginseng amerikan, Hithër, Ginseng siberian, Ginko biloba, Tribulus terestris, Kola kola, Vanilje, Kungull, Kanellë, Shurup glukoze, Pekmez i manit, Mjaltë i kulluar i luleve, Qumësht blete Amë, Pjalm. EFEKTET E PRODUKTIT: • Kjo pastë, si tek burrat poashtu edhe tek gratë, bën efekte nxitëse (afrodiziak). DOBITË: • Afrodiziak. Shumëfishon dëshirën dhe fuqinë seksuale. Rrit sasinë dhe lëvizshmërinë e spermës (përmirëson aftësinë riprodhuese). Përdoret kundër impotencës. Zgjat kohën e ereksionit. Ftohja seksuale. Largon stresin dhe frigën. Rrit tajitjen vaginale. Rrit eksitimin dhe aktivitetin. Zgjat kohën e marëdhënieve. Shumëfishon numrin e marëdhënieve. Jep energji dhe vitalitet. Forcon sistemin imunitar. Forcon kockat dhe nyjet. Sëmundjet e veshkave. PËRDORIMI: • 1 deri 2 herë në ditë nga një lugë e vogël 15-20 minuta para bukës, nëse do të përdoret pas bukës atëherë 2-3 orë pas buke duhet të përdoret. Para marëdhënieve nëse përdoret, 30 minuta para duhet të përdoret 1 lugë e mesme. Çdo herë para përdorimit, kavanozi duhet të përzihet me lugë para se të hahet. KUNDËREFEKTET: • Grave shtatzëna dhe me foshnje në gji nuk u preferohet përdorimi. Nuk duhet të përdoret mbi dozat e caktuara. Të sëmurët me diabet dhe hipertension duhet ta përdorin nën kontrollin e mjekut.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

THEMRA - EPIMEDIUM - Pasta e kombinuar me Mjaltë - Net 240 gr

SmartPoint.Krejt1Ven.UI.Domain.Entities.Products. €