+386 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

Colorlib Template

TIHAKS Mini - Çaj kundër Kapsllëkut tek Fëmijët - Net 20 filtera

6.50 €

PËRMBAJTJA: Maraqi,xhenxhefili, sherbelë, koriandri, gjethedelli, kamomili. DOBITË: Kuron kapsllëkun tek fëmijët. Lehtëson tretjen. Zbut zorrët. Parandalon grumbullimin e gazrave në zorrët. PËRDORIMI: Në një gotë të mbushur me ujë të vluar (150-200ml) zhytet një qeskë (filter), lihet të qëndrojë 5-10 minuta, kullohet dhe pihet. Mund të pihen deri 1-2 gota në ditë, jo më tepër.Sipas dëshirës, çaji mund të ëmbëlsohet duke shtuar pak sheqer, mjaltë ose duke shtrydhur një copë limon. KUJDES: Përdorimi i këtij produkti nuk rekomandohet për gratë shtatzëna dhe për foshnjat nën moshën 1 vjeqare.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

TIHAKS Mini - Çaj kundër Kapsllëkut tek Fëmijët - Net 20 filtera

SmartPoint.Krejt1Ven.UI.Domain.Entities.Products. €