+386 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

Colorlib Template

TIHOS - Çaj kundër Bronkitit dhe Astmës - Net 20 filtera

6.50 €

PËRMBAJTJA: Bliri, lule mëllage e bardhë, hibiskusi, eukalipti, maraqi, rrënjë jamballi, xhenxhefili, kanella. DOBITË: Ndihmon në shërimin e bronhitit dhe asmës. Ndërpret kollën. Pastron gëlbazën dhe hap bronshet. Hap rrugët e frymëmarrjes. Rregullon tretjen. PËRDORIMI: Në një gotë të mbushur me ujë të vluar (150-200ml) zhytet një qeskë (filter), lihet të qëndrojë 5-10 minuta, kullohet dhe simbas dëshirës mund ti shtohen disa pika lëng limoni dhe pihet. Mund të pihen 1 - 3 gota çaj në ditë para ose pas buke.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

TIHOS - Çaj kundër Bronkitit dhe Astmës - Net 20 filtera

SmartPoint.Krejt1Ven.UI.Domain.Entities.Products. €