+386 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

Colorlib Template

TIARO - Çaj kundër infektimeve të fytit - Net 20 filtera

6.50 €

PËRMBAJTJA: Sherbelë, lisna, lule mëllage e bardhë, mendra e butë. DOBITË: Antibiotik natyral. Shëron inflamacionet e përgjithshme të fytit. Ndihmon në shërimin e bajameve. Pastron gëlbazën dhe hap rrugët e frymëmarrjes. PËRDORIMI: Në një gotë të mbushur me ujë të vluar (150-200ml) zhytet një qeskë (filter), lihet të qëndrojë 2-5 minuta, kullohet dhe simbas dëshirës mund ti shtohen disa pika lëng limoni dhe pihet duke e shpërlarë fytin (gargarë). Mund të pihen 1 - 3 gota çaj në ditë para ose pas buke.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

TIARO - Çaj kundër infektimeve të fytit - Net 20 filtera

SmartPoint.Krejt1Ven.UI.Domain.Entities.Products. €