+383 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

Antique Life - SAPUN LIVANDE - Net: 140 gr

9.90 €

Sapun i prodhuarnëdorë me sistemin e ftohtë PËRDORET KUNDËR AKNEVE DHE ZBOKTHIT livande, i cili përmban esencë livande, vaj i kulluar ulliri, vaj lajthie, vaj hurme, vaj fare hurme, vaj ricini,pluhur livande, bazë sapuni, ujë burimi; është një sapun i shkëlqyer kundër akneve dhe kundër zbokthit. Ky sapun mbron lëkurën e trupit nga infeksionet, rigjeneron qelizat e lëkurës, shpejton qarkullimin e gjakut, zhduk erën e keqe (e rëndë) të trupit, freskon, jep aromë të këndshme dhe gjallëri flokëve dhe lëkurës së trupit. Si një sapun me veti të fuqishme antiseptike ka efekte shumë pozitive në trajtimin e sëmundjeve të lëkurës. Era e livandës ka efekte qetësuese prandaj ky sapun përdoret në raste të lodhjes, stresit dhe depresionit. Gjithashtu, përdoret për zbutjen e dhimbjeve dhe është i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës. PËRDORIMI: Lëkura pasi që të pastrohet shkumohet me sapun , lihet që shkuma të qëndrojë si maskë 5-20 minuta, pastaj shpërlahet me ujë të vakët. Gjatë natës 15-20 minuta para gjumit mund të lyhet lëkura me sapun mbi (puçrra, akne, njolla etj) dhe të mbahet gjatë gjithë natës. Kur përdoret për flokë, shkuma mbahet 3-5 minuta.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

SHURUP MANI I ZI - KARADUT ŞURUB - Net 50 gr

4.50 €

Colorlib Template

NEKTAR ÇIÇIBANOZI - Carob Extract - NET 640 GR

9.00 €

Colorlib Template

TIZERO ÇAJ ÇAJ KUNDËR DIABETIT (20 filtera) NET 57 gr

4.50 €

Colorlib Template

LLAMBA NGA KRIPA E HIMALAJEVE - 6-7 kg

25.00 €

Colorlib Template

PEKMEZ ÇIÇIBANOZI - TAÇ - Pa konzervanse, sheqer shtesë, lëndë kimike apo ngjyrë artificiale.– NET 800 GR

7.00 €

Colorlib Template

ZANÇAY ÇAJ KUNDËR STRESIT DHE DEPRESIONIT (20 filtera) NET 51 gr

4.50 €

Colorlib Template

UJË ZHUMBRICE - (thymus sp.) - Net 1 Lt

6.50 €

Colorlib Template

VAJ I SPECIT TË DJEGËS - Chili Pepper oil

4.80 €

Colorlib Template

VAJ ANASONI - Anise Oil - Net 20 ml

6.50 €

Colorlib Template

VAJ ARRE - Walnut Oil - Net 50 ml

4.50 €

Colorlib Template

VAJ ARGANI - Argan oil - Net 20 ml

10.00 €

Colorlib Template

VAJ BAJAMEJE E ËMBËL - Sweet Almond oil - Net 50 ml

4.50 €