+383 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

Colorlib Template

VAJ KAKAOJE – Cocoa oil

5.00 €

VAJ KAKAOJE – Cocoa oil Gençay 50 ml Qmimi 5.00 € plus transporti –Vaji Kakaos nxirret me pres të ftohtë nga bërthamat e frytit të Kakaos. Është i pasur me vitaminën E dhe me vajra të pangopura. DOBITË: • Mbron lëkurën nga efektet e dëmshme të diellit. Zhduk plasaritjen (strijat). Shëron plagët dhe të çarrat në gjithë trupin. Të çarrat (plasaritjet) në buzë, në pjesën e barkut, në majet e gjoksit, në thembra. Ka aftësi relaksuese dhe qetësuese. I dobishëm kundër ankesave të hemorroideve. Njomëson lëkurën. Ofron rrezitje të shpejtë dhe të shëndetshme. Përdoret për plasaritjet (strijat) e lëkurës para dhe pas shtatzanisë. PËRDORIMI: • Dermal (duke lyer); 7-8 pika përdoren në formë masazhi, 2-3 herë gjatë ditës. Vaji i kakaos përdoret vetëm nga jashtë. Nuk preferohet përdorimi Oral (duke pirë), doza e tepërt mund të shkaktojë helmime.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

VAJ KAKAOJE – Cocoa oil

5.00 €