+383 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

Colorlib Template

ZANÇAY ÇAJ KUNDËR STRESIT DHE DEPRESIONIT (20 filtera) NET 51 gr

6.50 €

PËRMBAJTJA: Bliri, anasoni, mendra e butë, bar blete (melisa), kamomili majit, sumbullarja, valeriana. EFEKTET SHËRUESE – DOBITË: Qetëson. Lragon stresin dhe ndihmon kundër depresionit të rëndë. Ka efekte pozitive kundër pagjumësis. Ul tensionin e gjakut. PËRDORIMI: Në një gotë të mbushur me ujë të vluar (150-200ml) zhytet një qeskë (filter), lihet të qëndrojë 5-10 minuta, kullohet dhe duke ja shtuar disa pika lëng limoni pihet. Mund të pihen 1-3 gota çaj në ditë para ose pas buke.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

ZANÇAY ÇAJ KUNDËR STRESIT DHE DEPRESIONIT (20 filtera) NET 51 gr

6.50 €