+383 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

Colorlib Template

PEKMEZ ÇIÇIBANOZI - TAÇ - Pa konzervanse, sheqer shtesë, lëndë kimike apo ngjyrë artificiale.– NET 800 GR

8.00 €

EFEKTET SHËRUESE – DOBITË: Redukton kolesterolin e keq (LDL), stabilizon tensionin e gjakut. Ndikon në funksio nimin e mirë të zemrës dhe parandalon të rrahurat e çrregullta të zemrës. Ndihmon në shërimin e astmës bronkiale dhe bronkitit. Pastron gjakun nga substancat toksike. Përmirëson funksionet e mushkërive dhe të mëlçisë. Parandalon kancerin e mushkërive. Është mjaft i dobishëm për duhanpirësit, ngase zbut gjoksin, nxjerr këlbazën dhe hap bronket. Individët që vuajnë nga bronkiti kronik rekomandohet të konsumojnë gjithsesi këtë produkt. Përmban sasi të bollshme kaliumi, fosfori, hekuri, zinku, bakri, andaj vepron në parandalimin e osteoporozës, pagjakësisë, dobësisë trupore dhe është një burim i shërimit natyral. Forcon sistemin imunitar dhe rrit rezistencën e trupit. Rrit fuqinë seksuale dhe sasinë e spermatozoideve. PËRDORIMI: Në një gotë çaji të mbushur me ujë ose me dhallë (kos i hollë) hidhet 1 lugë e mesme pekmez, përzihet dhe pihet. Por, mund të konsumohet edhe i pastër – pa e përzier me asgjë. Konsumohet 3 herë në ditë para buke.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

PEKMEZ ÇIÇIBANOZI - TAÇ - Pa konzervanse, sheqer shtesë, lëndë kimike apo ngjyrë artificiale.– NET 800 GR

8.00 €