+383 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

Colorlib Template

TIZERO ÇAJ ÇAJ KUNDËR DIABETIT (20 filtera) NET 57 gr

6.50 €

PËRMBAJTJA: Kanella, hibiskusi, zhumbrica, hithra, gjethe ulliri, kaçja. EFEKTET SHËRUESE – DOBITË: Ul nivelin e sheqerit në gjak. Ndihmon ta mbajë stabil nivelin e sheqerit në gjak. Rregullon tensionin e gjakut. Rregullon tretjen. PËRDORIMI: Në një gotë të mbushur me ujë të vluar (150-200ml) zhytet një qeskë (filter), lihet të qëndrojë 5-10 minuta, kullohet dhe duke ja shtuar disa pika lëng limoni pihet. Mund të pihen 1-3 gota çaj në ditë para buke.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

TIZERO ÇAJ ÇAJ KUNDËR DIABETIT (20 filtera) NET 57 gr

6.50 €