+383 49 442 220
herbalkos@hotmail.com

Produkti ne detaje

Colorlib Template

NEKTAR ÇIÇIBANOZI/KEÇİBOYNUZU ÖZÜ / NEKTAR OD ROGAČA – NET 640 GR

10.00 €

Prodhuar me sistemin e ftohtë. - KOD: 0001 EFEKTET SHËRUESE - DOBITË: Ndikon me mjaft sukses në shërimin e astmës dhe bronkitit. Hap damarët e gjakut,përmirëson punën e zemrës. Redukton kolesterolin e keq (LDL). Hap mendjen, forcon kujtesën. Qetëson nervat dhe kështu pengon stresin. Zbut gjoksin, pastron mushkëritë. Jep forcë dhe energji trupit. Rrit fuqinë seksuale (është afrodiziak). Parandalon dridhjet e duarve dhe të këmbëve. Përmban aminoacide që kanë një rol shumë të rëndësishëm në formimin e gjakut. Përmban sasi të bollshme fosfori, kaliumidhe kalciumi, andaj vepron në zhvillimin dhe forcimin e eshtnave, sidomos në fëmijë. Është një burim natyral energjie për individët që merren me sport, fitness e sidomos me bodybuilding. Përdoret edhe si produkt për forcimin e sistemit imunitar, sidomos në moshën e pleqërisë. PËRDORIMI: Në një gotë çaji të mbushur me ujë ose me dhallë (kos i hollë) hidhet 1 lugë e mesme nektar, përzihet dhe pihet.Por, mund të konsumohet edhe i pastër – pa e përzier me asgjë. Konsumohet 3 herë në ditë para buke.

Porosia

Për porosi na kontaktoni ne numrin e telefonit : +386 49 442 220 ose ne e-mail : herbalkos@hotmail.com

Produktet tjera

LLoje te ndryshme te produkteve

Colorlib Template

NEKTAR ÇIÇIBANOZI/KEÇİBOYNUZU ÖZÜ / NEKTAR OD ROGAČA – NET 640 GR

10.00 €